A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hysni Hoxha - Cermenika Ban Kuvend


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Teksti:

Jorgo Papingji

Këngë e albumit:

"Këndoj Ty Librazhdi Im"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cermenika Ban Kuvend" kënduar nga Hysni Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hysni Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...