A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hysni Kelmendi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Eshtë nga Gjakova dhe këndon qysh në rini. Më shumë është i angazhuar në dasma dhe mbrëmje jashtë vendit. Më datë 28 Dhjetor 2008, Hysni Kelmendi publikon videoklipin "Nusja". Më datë 5 Mars 2016, Hysni Kelmendi & Mira Janji publikojnë videoklipin "Cakrrojm Gotat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fahri Hoxha

Alban Emiri

Latuà

Agon Nimani

Breaker G

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Orhan Zeneli

Kacho

Verim Zendeli


Tags: Hysni Kelmendi

Krijo Një Kartolinë