A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Zela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Hysni Zela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore folklorike. Në Dhjetor 1976, Liliana Kondakçi & Hysni Zela marrin pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Fshati I Ri". Më datë 22 Tetor 2013, Vagabondi publikon videoklipin "Kosova E Pavarur", në bashkëpunim me Hysni Zela....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Vaçe Zelës

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Marjust Lumci

Luiz Ejlli

Erti Hizmo

Keler Sufja

Briz Musaraj

Lirio Nushi

Ali Kondi

Mifterim Kupa

Pellumb Katroshi

Lintor Osmenaj


Tags: Hysni Zela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018