A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hysni Zeqiri - Lamtumire


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2008

2008-04-02T01:13:04

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5


1.
lamtumire, larg nga ti moj dhembje
kryqzim ndjenjash ndarja ftoht fillon
do tjem i lire, i lire tpushtoj qiellin
jo slam ure qe te na lidh

2.
lamtumire, larg nga ti moj zemer
merr kujtimet shpirti im ste don
asgje sna lidh, i zbeht eshte kujtimi
dore e ftoht me ledhaton

strofa:
kot mundohemi spo na shkon
me shpres moj zemer
sot te kalueren e kerkon

kot mundohesh spo ta don
as me forc me zemer
syt asgje me smi verbon

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018