A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hysni Zeqiri - Sa E Rrezikshme


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2009

2009-06-30T14:15:19

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6


sa e rrezikshme

sa e rrezikshme kjo dashuri
si magjistari i vjeter
njeher afrohesh, mandej largohesh
dhe tjetersohesh

njeher i qmendur, pastaj i zgjuar
dhe i harruar
po marrezisht i dashuruar dhe i bekuar

i mallkuar dhe i derrmuar, si nje iluzion, si enderr qe nuk ekziston

ref:
kjo eshte jeta, zemer kjo eshte jeta
eshte veshtir qe ta besosh
me genjeshtra dhe te verteta
jeten duhet ta jetosh

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018