A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hysni Zeqiri - Nuk Je Me Mua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2007

2007-09-22T07:34:23

kujt po ja ruan syt e zi
\trego se tash dua ta di
buazet e tua sikur prusha
a mos po i puth tjeter kush
ende po ndihem fajtor
qe ste kam ne dor
deshta por kurr skam provu
te them se sa te du
reff.
sonte sje ti me mua e skam kujt ti them te dua
malli vetem per ty po me merr
sonte sje ti me mua e digjem per buzet e tua qe smunda ti puth qe smunda ti puth asnjeher
kujt po ja ruan zemeren tash
tani qe ne sjemi bashk
e di qe fajin une e kam
qe ty afer ste kam
ende po ndihem fajtor
qe ste kam ne dor
deshta por kurr skam provu
te them se duuu
Reff.
sonte sje ti me mua e skam kujt ti them te dua
malli vetem per ty po me merr
sonte sje ti me mua e digjem


Ky tekst u dërgua nga  lenaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018