A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hysni Zeqiri - Shuaje Këtë Zjarr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/06/2012

2012-06-12T19:04:36

kalojm buzë detit te dy
kujtojm qka lame dje
kam kohe qe ndjeja se ti akoma m`pelqen
valet per ne duken muzik dhe hapat qe ndjej
merr nje ritem prej teje kjo zemer
ah sa m`rrah shpejt

zemer ti veq mbylli syt dhe fluturo
kjo dite eshte per ne te dy asgje mos mendo
disa minuta me shume du ti kalojm
jepmi ato syte e tu dhe parajsen me ty te shijoj

ref:
shuaje kete zjarr, qe se shun as val e detit
shuaje kete zjarr se zemra peng me mbeti
shuaje kete zjarr me syt qe mbejn per veti
shuaje kete zjarr

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018