A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hyzer Bytyqi - Nuk E Di


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2019

2019-03-13T20:00:04


"Nuk E Di" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Hyzer Bytyqi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Hyzer Bytyqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Marigona - Nuk E Di

Me trego, cfare te mendoj
kur me flitni pa pushim
Me kerkoni, te ju besoj
Por nuk me pyesni kurre per hallin tim

Ura:
Ndersa ti buzeqeshe
Nuk e kuptoj lumturine tende

Refreni:
Nuk e di nga te shkoj
nuk e di kujt ti besoj
Me keni bere te ndjehem i huaj
Provoj te flas para jush
Por nuk me degjon askush
Ine jam ne ndergjegjjen tuaj 2x

Vargu:
Perseri ju kam shume prane
Por e ndjejse nuk ju njoh
Eshte nje lum qe ne na ndane
Por te verteten ne sy ua shoh

Ura:
Dhe sa here une ju shoh
Mund ta di se cka fshehe mendja juaj

Refreni x4

Alma Bektashi - Nuk E Di

S’është herë e parë që ecim bashkë,
por ndoshta sot e fundit natë,
këtë çast nga unë pret një përgjigje.
Sa vështirë një fjalë!

Mos më duhet të hesht a të flas,
një enigmë është kjo a ëndërr vallë?

Të rri këtu, të flas me ty,
të të përgjigjem me një “po”,
ose të shkoj, të iki larg
dhe më mos të të shoh.

Në këtë natë ku gjithçka
është mister,
nuk guxoj unë të vështroj
as sytë e tu, nuk di ç’të them jo(2 herë).

Refreni:
Ti ik prej meje,
ca kohë nga unë largohu,
më ler të vetme, të pyes zemrën time
dhe në një çast do ta kuptoj nëse të dua.
A të dua, jo jo s’e di.

Do desha sonte qetësinë që na rrethon
ta kisha dhe unë në shpirtin tim.

Në këtë natë ku gjithçka
më duket mister,
unë pranë teje hesht,
jo nuk di ç’të them.

Xheloo - Nuk E Di

Sot jam high flas direkt rruga nice nga mikrofoni
Hapni vesh ca po degjoni eshte freestyle fuqi betoni
Ajde thoni ca mendoni eshte i lire ketu timoni
Dhe kta tjeret qe po degjoni veri pik mos i lejoni
Vet kritik vet pa mik kam 5 vjet qe e mbaj big
Se kur thash qe keni frik me e keqa ju ka rrit
Mos ke frik nis 3 pik sje i vetmi qe mban thike
Por kurr nuk me cudit se ka plot qe mbajne per dit
Kshuqe rifilloje nje loje tjeter krijoje
Biznes a pa biznes eshte loje vet formoje
Per ca po i kerkoje prap ata qe rrinin roje
E kishin nga e keqa dhe i mbaja si truproje
Eshte Xheloo ne beat dhe ksaj here i rrethuar
Nga guximi per t'luftuar ku te tjere se kan provuar
Dhe gjithmone me kane degjuar kur kam then per te deshtuar
Por asnjeher sme kane ndihmuar kur kam then per te fituar

Refr. (2x)
Nuk e di ca d'gjoni apo ca po flisni mbrapa
Nuk e di ca keni apo ca po doni para
Nuk e di ku jeni po me flisni mu per gara
Nuk e di kush jeni dhe po me permendi farra

Rifillojme prap fishek neper lagje prap me teka
I vogel prap nga mosha aventurat gjuj me steka
Ditet jane si fleta ku cdo dite e djeg nga dreka
Zona eshte e treta kshuqe fillo kap me petka
Me rap Tokyo Drift dite per dite ne territor
Maskat hapin syte ca po ndodh jasht'toksor
Une nuk marr me zore
Jane te vetmit perkujtor qe ndodhen ne kte zor
Qe nxjerr *** edhe morr
Me fal doktor sdoja t'ofendoja
Te gjitha qe sti thash degjoji ktu te loja
Me repin po festoja kur ti po laje kto goja
Se kshu te mori jeta jo per gje po nuk kish boja
Mendoj se e kuptove se per ca e kisha ''boja''
Shume mire e rikujtove tani shko kapi dhe coja
Se kshu qenka e shkruajtur qe ty te dali boja
Respektin ke nga mua po nga zoti ke pasoja

Refr. (2x)
Nuk e di ca d'gjoni apo ca po flisni mbrapa
Nuk e di ca keni apo ca po doni para
Nuk e di ku jeni po me flisni mu per gara
Nuk e di kush jeni dhe po me permendi farra