A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I.C.R (Ilir Cania)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: I.C.R (Ilir Cania) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Mars 2016, I.C.R (Ilir Cania Rapper) publikon videoklipin "Me Imazhin Tend Jetoj". Më datë 3 Mars 2017, I.C.R (Ilir Cania) publikon videoklipin "Ndihem Me Fat". Në Dhjetor 2017, I.C.R merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Bingo Bossi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Unik Style

Rill Jay

Yakuza

Medi

Tifi Ag

1keyy

Malik

Big Blaze

Amiggo

Shkrepi


Tags: I.C.R, Ilir Cania Rapper, Ilir Cania, Icr

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018