A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I.N.S.E.C.T

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  58
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: I.N.S.E.C.T është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emni: Adhurim Mbiemri: Alidema Ne moshen 3 vjeçare ne Vitin 1991, Bashke me familje U Shperngulen ne Berne Te Zvicrës per te filluar Jeten e Re.ne Vitin 1994, filloj te Vijoj mesimet prej klases se pare, deri ne klasen e 9, dhe pasi qe kreu shkollen,ne koken e tij ishte vetem rapi, si qdo te rinje edhe aj ka pasur konflikte me disa djelmosha shkaku i repit dhe keshtu filloj me freestyle. Ne kosov, aj filloj shkollen e mesme private ne Ferizaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

On Weed


Artistë Të Ngjashëm:

Xhero

Tiki

Lil' Liri

Lantistar

Cyclone

Bonsaton

Majesty (Alban Ukaj)

Real Mc

Barooti

Lumi B


Tags: I.N.S.E.C.T, Alidema, Insect, I.N.S.E.C.T., Adhurim Alidema

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018