A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I Vetem Ne Shtepi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: I Vetem Ne Shtepi është një grup artistësh. Në Maj 2009, I Vetem Ne Shtepi marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Bukuri E Rralle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Muhagjert

Bloody Albanian

Explossiv

Out Laws

Street Alba

4 Steps

Redblackeaglez

Agus-Sejdo

Bass'ex

D.A.S.K


Tags: I Vetem Ne Shtepi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018