A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Muçaj
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: popullore rapsodike

Ibrahim Muçaj është këngëtar i njohur. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Tropoje. E njohin te gjithe shqiptaret nepermjet kengeve te tij.
Ka pasur bashkepunime me Eduard Mucaj dheme Agim Osmani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018