A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ibrahim Muçaj, Agim Osmani & Eduart Muçaj - Mori Çike Ne Maje T'thepit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/02/2013

2013-02-16T11:12:28

Më Shumë Nga

Agim OsmaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mori Çike Ne Maje T'thepit" kënduar nga Ibrahim Muçaj, Agim Osmani & Eduart Muçaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Muçaj, Agim Osmani & Eduart Muçaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018