A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ibro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2016 Ibro është zgjedhur nga revista italiane “Style Leaked” për stilin unik të tij, saktësisht si një nga pesë meshkujt e Evropës që ka stilin më interesant të syzeve. Ndërsa, nga revista amerikane “The Via Magazine” ai u komentua për fotot artistike duke e veçuar nga artistët tjerë shqiptarë. Jo vetëm stili i tij ka qenë i vlerësuar ndërkombëtarisht. Revistat e njohura e kanë cilësuar atë si një nga artistët që do të sjell një frymë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nitinjo

Dion

W.G.

Dr.Ree

Ricku

Faton Morina

Nolle

Mc Qlira

D'one

Euron Selimi


Tags: Ibro, Ibro Deliu, Ibro Deli

Krijo Një Kartolinë