A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ibro's është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Qershor 2016, Ibro's publikon videoklipin "Strong", në bashkëpunim me Danzo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kley

Blazy

Adis Kaceli

Young-G

Obyaw

Black'1

Restamaan

Eme

Tuni 04

Big Dushi


Tags: Ibro's

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018