A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Idajet Skura

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Idajet Skura është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 8 Maj 2017, Idajet Skura publikon videoklipin "Kolazh Dasme". Më datë 13 Mars 2018, Idajet Skura publikon videoklipin "Ngrehu Vish Fustan'e Bardhe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sulo Latifi

Fitim Muca

Petrika Parizi

Viktor Kulaj

Xhevair Bora

Arjan Carcani

Fatos Meta

Abedin Kovaci

Klajdi Topi

Mikel Rapaj


Tags: Idajet Skura

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018