A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
II Fratres

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: II Fratres është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. II Fratres is an Albanian hip hop duo living in Bronx, New York. Formed in 2018. Composed of two rappers, 4NDI (Andi Muhaxheri) and GENT (Gentian Muhaxheri). Më datë 7 Janar 2018, II Fratres publikojnë videoklipin "Nuk I Keni Pernime". Më datë 16 Qershor 2018, Frats publikojnë videoklipin "Cash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

JT

O.R.G

Eklips Family

Master D

RealGangsta

K-Boy's

Arm

T1gr4t

North Side

Tingujt E Zemres


Tags: Ii Fratres, Frats, 2 Fratres

Krijo Një Kartolinë