A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Kazaferri & Kori

Zemër E Ngrirë ➡ Frozen Heart

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Zemër E Ngrirë

Lindur në mes borë e akull
Dhe shiut të malit
Ky akull fsheh zemrën e ngrirë
Dhe jep forcën e djalit

Bjeri ti, pra bjeri fort
Çaja zemrën kështu tani
Bukuri e ftohtë ajo
Bjeri fort në mes
Dhe shkrij zemrën e ngrirë

Kape fort, mos lësho
Jepi fort, mos lësho

E bukur, e fortë, e rrezikshme, e ftohtë
Akull le të presim ne prapë pa mbarim
I fortë sa magjia që ne nuk dimë
Më i fortë sa të gjithë ne bashkë

Lindur në mes borë e akull
Dhe shiut të malit
Ky akull fsheh zemrën e ngrirë
Dhe jep forcën e djalit

Pra bjeri fort, bjeri ti
Çaja zemrën kështu tani
Bukuri e ftohtë ajo
Bjeri fort në mes
Dhe shkrij zemrën e ngrirë


Frozen Heart

Born among the snow and ice
And the mountain's rain
This ice hides the frozen heart
And gives the strength of man

Hit it [you], hit it hard
Split its heart like this now
Cold beauty it is
Hit it hard in the middle
And melt the frozen heart

Grab it hard, don't let go
Do it hard, don't let go

Beautiful, strong, dangerous, cold
Let's cut ice again and again
Strong like the magic, that we can't do
Stronger than all of us together

Born among the snow and ice
And the mountain's rain
This ice hides the frozen heart
And gives the strength of man

So hit it hard, hit it [you]
Split its heart like this now
Cold beauty it is
Hit it hard in the middle
And melt the frozen heart

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018