A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Seferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Ilir Seferi është një këngëtar i njohur. Më datë 6 Tetor 2013, këngëtari nga Gostivari Ilir Seferi publikon videoklipin "T'kam Dashuru Ty". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 9 Nëntor 2014, Ilir Seferi publikon videoklipin "Zemra S’të Harron". Ideja është nga Esma Fejzullahi, teksti është shkruar nga Vigan Sulejmani dhe Ardit Stafa, ndërsa muzika nga Ylber Qailit dhe Arsim Stafai, ndërsa video është përgatitur në “Foto Studio ART”. Më datë 22 Dhjetor 2017, Ilir Seferi publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Baggeri

Ardit Stafa

Terror A.K.A Shkupi

Foli

Hidaver Osmani

Qendrim Lutfiu

Dj Suat

Ylker Baliu

Tefik Islami

Aziz Dervishi


Tags: Ilir Seferi

Ilir Seferi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë