A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Sula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ilir Sula është një këngëtar i njohur. Më datë 13 Tetor 2012, Ilir Sula publikon videoklipin "Do Te Lej Nje Porosi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Altin Ahmeti

Sunnaj

World Cash Ent

Dulla Infektivi-D

Gtoby

Dj Toni

Special I

R-Mali

Master Gold

Gem Belushi


Tags: Ilir Sula

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018