A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Veliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Ilir Veliu është një këngëtar i njohur. Në vitin 2001, Ilir Veliu publikon albumin "Ti Je Melodia". Në vitin 2002, Ilir Veliu publikon albumin "Une Dhe Kitara". Më datë 4 Mars 2009, Ilir Veliu publikon videoklipin "Edhe Shkolla Po Mbaron"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Arjan Effecti

Chika

Ardi (Ardian Hasaj)

Kacho

Muhamer Duraku-Meli

Shemi (Shemsi Bytyqi)

B-King

Breaker G

Bekim Halili


Tags: Ilir Veliu

Krijo Një Kartolinë