A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilira Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Ilira Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Ilira Gashi merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Shoku Im Me I Ngushte". Në Nëntor 2010, Ilira Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Tek". Në Qershor 2011, Ilira Gashi merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Enderr". Më datë 9 Nëntor 2018, Alle Farben & Ilira publikojnë videoklipin "Fading". Më datë 29 Mars 2019, Ilira publikon videoklipin "Do It Yourself"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Liridona Sinani (Dona)

Donjeta Krasniqi

Bora Fera

Blerina Osaj

Erisa Dragoshi

Jona Koleci

Juna Manaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Kristine Elezaj

Anisa Dervina


Tags: Ilira Gashi, Iliria Gashi, Ilirie Gashi, Iliria

Krijo Një Kartolinë