A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: IllMill është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Dhjetor 2017, IllMill publikon videoklipin "Edi Rama". Muzika e këngës u punua nga S4MM, teksti u shkrua nga vetë IllMill. Më datë 21 Shkurt 2018, Bigi publikon videoklipin "Last Time", në bashkëpunim me Illmill. Më datë 2 Tetor 2018, Besian & IllMill publikojnë videoklipin "Gishtat E Mesit". Më datë 15 Nëntor 2018, IllMill & Bigi publikojnë videoklipin "Ajmo". Më datë 15 Shkurt 2019, IllMill publikon videoklipin "Off Recor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enis (Last King's)

Albozz

Arti Durmishi

Xonn

Gansito

Lila

Fasti

Dringo

Wolfman

Mc Vani


Tags: Illmill, Almir Mamuti, Ill Mill

IllMill në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë