A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilva Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ilva Latifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ilva Latifi eshte një vejze nga qyteti Elbasan. Ilva ka sfiduar vetën në talentshowin per femij Gjeniu i vogel 5 ku aty arriti deri ne naten e 8. Atë nga gara e largoi Ederina Breshani nje tjeter talente. Ilva gjate gjithe neteve ne talent-show-in ka kënduar shume kenge te bukura te cilat i kane pelqyer te gjithe ndjeksit e këtij talentshow. Në Shtator 2012, Ilva Latifi merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Bota E ëndërrave". Në vitin 2013, I...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhesika Pengili

Klea Fureraj

Rreze Bekteshi

Vanesa Sono

Sijeta Hoti

Melissa Magnanelli

Aulona Limani

Denisa Dehari

Roderika Ukelli

Donika Nuhiu


Tags: Ilva Latifi

Krijo Një Kartolinë