A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imbro Manaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Imbro Manaj është një këngëtar i njohur. Më datë 5 Shkurt 2015, XOXO publikon videoklipin "Moj E Mira", në bashkëpunim me Imbro Manaj. Muzika e këngës u punua nga vetë XOXO, teksti u shkrua nga vetë XOXO. Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 29 Dhjetor 2015, Baby Brown & Imbro Manaj publikojnë videoklipin "Per Ty". Më datë 1 Korrik 2017, Imbro Manaj publikon videoklipin "Capo Italiano". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Duqi

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Taulant Ajvazi


Tags: Imbro Manaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018