A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Immortal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prizren 
BIOGRAFIA: Immortal është një këngëtar. Egzon Gollopeni filloi të merrej me muzikë qysh në moshë të re, ai tanimë ka krijuar një karrierë prej reperi dhe ka incizuar shume këngë. Ka qenë pjesëtar i grupit Prizren Parkour(PzPk), ku mirrej me aktivitete sportive apo arkobatike. Më datë 4 Shtator 2012, Immortal publikon videoklipin "Gjuha Jem O Repi", në bashkëpunim me Gen. Më datë 11 Shkurt 2016, Immortal Dna publikon videoklipin "Kapadai"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Young Fllash

Nox-T

Mc Buqi

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Zeero.B

Siller Banioz

Kuz

Kvci

Pimpex

Mc.Nia


Tags: Immortal

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018