A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Immortal X

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Turi, Bujanoc 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Immortal X është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertet eshte Londrit Xhelili dhe vjen nga Bujanoci, nga nje fshat i quajtur Turi. E ka filluar muziken nga mosha 14 Vjeqare. Albumi i tij i pare ishte "KM (KillerMan)". Ky eshte eshe emri i grupit qe ne kete moment nuk ka shume antarë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbër Hajdari

King Kriss

Don E-C

Dr.Ree

THUG1

Dion

Mc Qlira

Ibro

Faton Morina

Euron Selimi


Tags: Immortal X, The Immortal, Immortal, Londrit Xhelili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018