A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ina Torba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shimçan, Dibër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ina Torba është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Ina Torba merr pjesë në X Factor Albania 2. Në vitin 2016, Ina Torba ishte finaliste në The Voice Of Albania 5....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Armenda Gashi

Arjeta Palushaj

Sara Bulku

Tea Memeti

Jenny Jonas

Sara Kapo

Eniada

Rozeta Pohja (Rozi)

Diti

Lissus Tilka


Tags: Ina Torba

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018