A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Infinit Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Infinit Records është një grup artistësh i njohur. Më datë 22 Maj 2009, Infinit Records publikojnë videoklipin "Pa Emer", në bashkëpunim me Da Ghost, K Master & Fugaa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

Erozioni

Night Rappers

R.A.G

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Gillespie

Tempulli G

Orient Express


Tags: Infinit Records, Infinite

Krijo Një Kartolinë