A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Inspirimi Thjesht - Sun E Perballojn  (Feat. Ogi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2013

2013-08-12T12:17:30

Featuring

Ogi


Inspirimi Thjesht..

Hip Hop po underground flow
A po nin a jo osht i ron qi ngohet edhe mas ni koh

Njerz po hecin rruges amo nuk pi nin ushtimat
Zoni natures um bjen inspirim mi qit rhymta

Inaqort i perbina respektit i nihet dhimta
Se lufton per to emni to mu kon lula ma e mira

Jeta jet besa bes ski kerkes per ty kom shpres
Qi bohesh i madh e na bon jeten pak ma let

Budalla e nin vicin kesh amo se kupton
I meqmi kesht me to se budallakijen ja dikton

Njonit ju gerrdit jeta si 90 % pi njerzve
Sha po kujtoni u knaqa tu punu deri ndekme

Jo be qfarti po du me shiju i lir mu kon
Me nejt ton diten me thy kurr mo mos mu lodh

Ni text me shkru me ngu apet mu inspiru
Mas asaj me ni qeter kang me vazhdu

Replay ktheje temas a pe nin qit bass
A penin fishllimen e turbos kur pi jap gaz

Po ju lo permas skom faj ski nevoj mu shtu
Jom njeri drejt po skom qef mu fry

Nonen tye nese gabove ma shajte familijen
Mos luni qoke me neve kreasona me gjith tkshijen

Kapi komt shtini ngjep nisja ngaj kurkush stbertet
Spedi parzit shka thash goja po fol vet

Ref...
A boj qit sen me trimni as njoni se perbaloj
Seni jem rap pahtoj

A mun me bo si na jo se sta ma
ska ren te na harroje kta

OGI..

Hej inspirimi e ogi apet nbeat
Tu e pru ni sen tu e ngu edhe tu chillit

Spo ma ni per kerkon deri sa des heci gjon
Mos fol shum se han grsht nftyr o man

Na jena ata qi e kallmi zhdo ven zhdo sen
Maje nmen shka po tthom tash o dosti jem

Na jem gilangjija qi hajm gjath me gishta
E spo ma nin per ata qert shka po dojn o man

Mentalitet tnjet kryt njejt tthom drejt
E kallmi kejt sta blej tlo shej sidush hajde knej

E shef qfar stili ska kilimili ju qaj nkit loj
Un e silli marijoneten qysh du

Vi me noclue kit trip me ta ndreq pak
Edhe met kallxu qi skini mem pas shum ngat

Sjom rrit nghetto po altijen di me perdor
Viq kur ska qeter sgjidhje per ndryshe tshti ndor


Ky tekst u dërgua nga  NoClue
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018