A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Inspirimi Thjesht - A Pe Nin  (Feat. Ogi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/06/2013

2013-06-02T14:30:13

Featuring

OgiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Pe Nin" kënduar nga Inspirimi Thjesht.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Inspirimi Thjesht i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...