A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Inspirimi Thjesht - Tkalumen Se Shlyn  (Feat. Ogi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2013

2013-11-05T16:30:43

Featuring

Ogi


Inspirimi Thjesht:

Gzona per shdo Jet qi n'ton
Bot
lind
Gzona per shdo rreze qi
n'mengjes na
jep
Fuqin
Thminija per do u kon
Tragjedii
Amo sbon me hup Fuqin qi
n'Zemer e
ki
Se tjeter sgjildhje sdi viq me
qel
Rrugdalje me Kry
Per ta um vyn viq
DY
Ni Lapc e ni Flet Beatin e
Zemren teme n'shkrim
Shtini kto Sene
n'Thess perzi e
del
ni INSPIRIM
Mergimtari kthehet n'Token
e vet
Punen ja shef
viq e vren qi i vjen Qerja
edhe
ka Qef me nejt me me
Familjen n'reth
Me Shok qi i ka pas do jon
kon
bashk
me ni Klass
Do jon kon DOSTA t'rrall se
Mentalitetin
tjetrit ju ka pershtat
Del shdo Mbramje pin
deri sa
bohesh drras
kur sillesh me
X6
Bjondinat
krejt dojn mu Lag
Se
Temperatura e ka Kap
Mu sill n'Qytet pa nal me kfill
Trunin njo me Kall
me qfry
Zemren nliri se na doket si
me Jetu n'Sahar
Me Femnen mu Sill si
Gentelman
i Dores t'par
Se nashta qajo Ka mu kon qi
per JET ki me mar

OGI:

Rruga na ka Msu njani
tjetrit mi bessu
Familjen me Respectu
n'Kom mu qu
me Punu
per Ata qi i don per
Ty nese don e per Krejt
Ata qi tmiren ta dojn
t'keqen sta njojn nerva
nuk shkojn Gjith me
Buzqeshje i takoj
sit um shojn ni
Pershendetje tmir e
bojn
Sun e Paramenoj mu
kon Vet kon Pa Dashni
e pa Shoqni Pa Familje
n'Shpi
E PA INSPIRIMIN qe e
kom n'Gjak pi se Jemi
Thmi
PA KOSOV e SHIPNI pa
NoClue e pa BaB e NaN
qe um kan rrit
E DI
sekini pas Let me mu
Po as Un n'Qat Koh se
kom Pas Llet kurr
Po sha me Bo Tash
krejt mir O
E Ishalla Qishtu ka me
met halo
Der Sa Frym mo skom
une Ktu Jom per TY
e Per ata qi Vllavin vet
se Lon se Shtyn

t'Kalumen pi Krehes se
Shlyn


Ky tekst u dërgua nga  NoClue
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018