A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irena Ciceri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Irena Ciceri është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 1990, Mustafa Mehja & Irena Ciceri marrin pjesë në Festivali i 29-të në RTSH me këngën "Ere E Vendelindjes". Në Qershor 2005, Irena merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Pranoje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agnesa Thaqi

Albina Demaku

Flora Ograja

Njomza Mezini

Artemida Qarri

Lindita Demiri

Sanije Doberlani

Valentina Mesuli

Genta Krasniqi

Valbona Brajshori


Tags: Irena Ciceri, Irena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018