A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irena Dedvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Irena Dedvukaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 7 Korrik 2014, Irena Dedvukaj publikon videoklipin "Planeti I Dashurise", në bashkëpunim me Ardian Qokaj & Ges. Në Dhjetor 2014, Irena Dedvukaj merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "E 8ta Mrekulli". Më datë 6 Janar 2015, Irena Dedvukaj publikon videoklipin "Molle E Ndaluar". Më datë 12 Shkurt 2015, Irena Dedvukaj publikon videoklipin "Hey". Më datë 11 Gusht 2016, Irena Dedvukaj publikon videoklipin "Zemra Ime Ti", në bashkëp...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindita Gjoka

Alma Velaj

Elizabeta Marku

Vida Kunora

Yllka Berisha

Aferdita Elshani

Denada Bare

Sidorela Kelmendi

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani


Tags: Irena Dedvukaj

Krijo Një Kartolinë