A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irena Dedvukaj - Zemra Ime Ti  (Feat. Lindon Camaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2016

2016-08-11T17:00:01

Featuring

Lindon Camaj

Muzika & Orkestrimi:

Adem Berati

Teksti:

Klaudia Shehu

Video Produksioni:

MAX ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Ime Ti" kënduar nga Irena Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irena Dedvukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018