A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irida Pojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Irida Pojani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1997, Irida Pojani, Dolinar Spahia & Sajmir Cami marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Jo Nuk Kam Faj". Në Dhjetor 1998, Irida Pojani merr pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Kthehu Syri I Kaltër"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Sarentina Cako

Dea Strica

Ervisa

Katrin

Jola

Ardita Begu

Erza

Jona


Tags: Irida Pojani

Krijo Një Kartolinë