A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irkenc Hyka

Tymi Dashnis ➡ The Love's Smoke

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Tymi Dashnis

[Refreni:]
Ma dogje zemren fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet vet
Tymi dashnis
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet vet
Tymi dashnis

[Strofa: 1]
Me goten plot
Me zemren bosh
Si te buzeqesh
Kur syt kan lot
Pa ty shum ftoht
Me than harro
Se t'ka harru
Me than s'ja vlen
Por une e du
Me shpirt te du...

[Refreni:]
Ma dogje zemren fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet vet
Tymi dashnis
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet vet
Tymi dashnis

[Strofa: 2]
M'ke bo me t'dasht
Me pas me vujt
Nje det me lot
Pse ma ke gjujt
Shpirtin m'ke lujt
Tona t'i dhash
Por ti m'i more zemer
E kom menu veten me ty
Jo me tjeter femer
Une e ti nje mbiemer

[Refreni:]
Ma dogje zemren fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet vet
Tymi dashnis
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet vet
Tymi dashnis


The Love's Smoke

[CHORUS:]
You burned my whole heart
You threw it away like a cigarette
All what's left is
the love's smoke
You burned all my soul
You threw it away like a cigarette
All what's left is
the love's smoke

[Verse 1:]
With a full glass
With a empy heart
How can I smile
When my eyes have tears
It's cold without you
They told me to forget:
"Because she forgot you"
They said: "it's not worth it"
But I love her
I love you with all my soul

[CHORUS:]
You burned my whole heart
You threw it away like a cigarette
All what's left is
the love's smoke
You burned all my soul
You threw it away like a cigarette
All what's left is
the love's smoke

[Verse 2:]
You made me love you
and then to suffer
A sea with tears
Why you hurted me
You played with my soul
I gave you everything
But you took all away baby
I dreamed myself with you
Not with other girl
Me and you with the same surname

[CHORUS:]
You burned my whole heart
You threw it away like a cigarette
All what's left is
the love's smoke
You burned all my soul
You threw it away like a cigarette
All what's left is
the love's smoke

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018