A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irkenc Hyka - Paranormal Love  (Feat. Petro Xhori)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/04/2015

2015-04-10T18:00:00

Featuring

Petro Xhori

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Video Produksioni:

ND Film Pro


1 min sa 1 dite
me ty e doja
ne te mire e ne te keq premtova
mos ki frik ti jo
gjithmon pran gjithmon

ref
do te dua edhe kur tme thuash gjej nje tjeter sot
lotet do ti fshij nuk dua lot
cfare njeriu do te isha nese nuk mbaj nje premtim
le te jete kjo paranormal love

mesova me dasht dike me shum se vetja
nisi me loje perfundoi sa gjith jeta
kur ti po ni dhimbje po i ni edhe un
mere zemren time se nuk tlo me vujt
loti jot mbon strong than never
un dhe ti perjet
metem nje zemer
hashliru zemer ke rrugtim tgjat
per me shku diku larg se toka engjej smban

ref
do te dua dhe kur tme thuash gjej nj tjeter sot
lotet do ti fshi nuk dua lot
cfare njeriu do te isha nese nuk mbaj nje premtim
le te jete kjo paranormal love

Kartolina (1)

U krijua nga IRKENC HYKA 2018-04-02 09:49:09
mesova me dasht dike me shum se vetja
nisi me loje perfundoi sa gjith jeta

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...