A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Irkenc Hyka - Sa M'do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/11/2016

2016-11-04T18:19:58

A e din ai sa mdon ti
A e din A e din
A e din ai sa mdon ti
aiiiiii {2x}

Me te po flen
Po nuk e don
Ai tka nxon
E per mu po menon
Ta pata thon
Po tash o von
Le kur dashnin
Nuk e zevendeson

Ti ki me pa dalengadale
Dhe neper endra kom me tdal
Esht e vertet nuk kisha pare
Tashi qe i kom ti a po mdon

Ajajajajaaaaaa
Patem shume plane
Ajajajajaaaaa
Ti po gabon
Ajajajajaaaaa
Si nuk tvjen mar
Pse po e bon kur
Ti nuk e don

A e din ai sa mdon ti
A e din A e din
A e din ai sa mdon ti
aiiiiii {2x}

UUUUUU
Ajo sdo me nejt me mu
UUUUUU
Tjeter kujt i thot te du
i thot te du

Ti ki me pa dalengadale
Dhe neper endra kom me tdal
Esht e vertet nuk kisha pare
Tashi qe i kom ti a po mdon

Ajajajajaaaaaa
Patem shume plane
Ajajajajaaaaa
Ti po gabon
Ajajajajaaaaa
Si nuk tvjen mar
Pse po e bon kur
Ti nuk e don

A e din ai sa mdon ti
A e din A e din
A e din ai sa mdon ti
aiiiiii {2x}

Kartolina (2)

U krijua nga kejda.i 2018-03-31 15:45:51
me te po flen
po nuk e don
ai tka nxon
e per mu po menon
ta pata thon
2018-03-22 18:11:31
Ti ki me pa dalengadale
Dhe neper endra kom me tdal

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018