A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Irkenc Hyka - Xhani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/01/2017

2017-01-03T16:35:59

Muzika & Teksti:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

ND Film Pro
REF. 2x:
U bo kohe dhe syt s'ti kom pa
o kam mer malli
tek mu per tjeter vend nuk ka
po digjet xhani

A m'kujton nai her
mos harro se kush jom kon
tash me kon po del
a ka nai tjtr nvenin tem
jo nuk do duroja
vec e imja ti je kon
vec ni fjal te fundit
ti me degjo

2x
A po vjen veç dhe nje dit
ikim larg na
si dikur na
A po vjen se jam tu t'prit
ikim larg na
si dikur na (mos u kthe ma)

REF. 2x:
U bo kohe dhe syt s'ti kom pa
o kam mer malli
tek mu per tjeter vend nuk ka
po digjet xhani

2x
A po vjen veç dhe nje dit
ikim larg na
si dikur na
A po vjen se jam tu t'prit
ikim larg na
si dikur na

REF. 2x:
U bo kohe dhe syt s'ti kom pa
o kam mer malli
tek mu per tjeter vend nuk ka
po digjet xhani


Ky tekst u dërgua nga arjana.......Kartolina (1)

2018-01-29 20:26:19
A m'kujton nai her
mos harro se kush jom kon
tash me kon po del
a ka nai tjtr nvenin tem
jo nuk do duroja
vec e imja ti je kon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...