A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Irkenc Hyka - Tymi Dashnis 2  (Feat. Nora Istrefi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/04/2019

2019-04-25T17:53:39

Featuring

Nora Istrefi


[Irkenci:]
Ma dogje zemren fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis

[Nora:]
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis

[Irkenci:]
Me goten plot
Me zemren bosh
Si te buzeqesh
Kur syt kan lot
Pa ty shum ftoht

[Nora:]
Si te t'harroj
Kur me mungon
Me jep pak jete
Veç pak kerkoj
S'eshte me njesoj... pa ty

[Irkenci:]
Ma dogje zemren fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis

[Nora:]
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis

[Nora:]
Tona t'i dhash
Por ti m'i more zemer
E kom menu veten me ty
Jo me tjeter emer
Une dhe ti nje mbiemer

[Irkenci:]
Si te t'harroj
Kur me mungon
Me jep pak jete
Veç pak kerkoj
S'eshte me njesoj... pa ty

[Irkenci:]
Ma dogje zemren fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis

[Nora:]
Ma dogje shpirtin fare
E hodhe si cigare
M'ka mbet veq
Tymi dashnis


Më Shumë...