A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irma Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Irma Marku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 20 Dhjetor 2018, Irma Marku publikon videoklipin "Te Ndrin Ky Fustan". Teksti i këngës u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 3 Korrik 2019, Irma Marku publikon videoklipin "Gure Gure Behet Kalaja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirela Ibrahimi

Klarita Shuli

Neta Doko

Elona Cenaj

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Ertea Veis

Sidorela Zeqaj

Liljana Stafa

Burbuqe Esti


Tags: Irma Marku

Krijo Një Kartolinë