A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ise Llapqeva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ise Llapqeva është një këngëtar i njohur. Në vitin 2014, Ise Llapqeva & Halil Bytyqi publikojnë albumin "Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare (2014)

Te Puthsha Qarkun Moj Drenice


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

X-Zone

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji


Tags: Ise Llapqeva, Isa Llapqeva

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018