A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 52 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Islam Idrizi është një shkrimtar. Aktualisht eshte emigrant ne Gjermani qe nga viti 1992....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Xhemajl Rudi

Fatmir Çitaku

Ilir Koro

Sajmir Hide

Agron Tufa

Lulzim Kalaj

Kasam Shaqirvela

Imarton Osmani

Gentinikqi

Kristjan Dukaj


Tags: Islam Idrizi

Krijo Një Kartolinë