A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Islam Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Islam Morina është një këngëtar. Më datë 22 Nëntor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Shko Atje". Më datë 31 Dhjetor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Ndarjet Egzistojn". Më datë 5 Korrik 2017, Islam Morina publikon videoklipin "100 Her Te Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Etemi

Loca

Dritan Nutaj

Elvir Hajdari

Z. Kapiten Habrid

Drini

Master Mc

Arsim Gallapeni

Black S1d3

Baci Vis


Tags: Islam Morina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018