A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  248
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Izet Rraci është një autor këngësh dhe shkrimtar i njohur. Izet Rraci eshte autor i qindra kengeve te famshme nder to edhe: Shqiperine e dua, Udhet e mija, Ishte nate magjike, Mos mendo se jam i lumtur. Jeton dhe vepron ne kryeqytetin e Shqiptareve, Prizren. +37744190529...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë
Artistë Të Ngjashëm:

Albatros Rexhaj

Vedat Lushtaku

Faton Dolaku

Besim Bunjaku

Bergin Demaj

Fadil Topalli

Dastid Latifi

Faruk Tasholli

Riza Dolaku

Granit Gashi


Tags: Izet Rraci

Izet Rraci në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë