A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Izmit Salihu & Naziktere Iseini - Ani Moj E Mejra


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2018

2018-12-21T21:02:01

Më Shumë Nga

Naziktere IseiniNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ani Moj E Mejra" kënduar nga Izmit Salihu & Naziktere Iseini.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ani Moj E Mejra".
Videoklipi nga Izmit Salihu & Naziktere Iseini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019