A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Izzzzzi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Dhjetor 2018, IZZZZZI publikoj këngën e tij të parë "KUJDES". Më datë 20 Prill 2019, RUFE & IZZZZZI publikojnë videoklipin "Fire"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elisjano

Gavo

Mc Kristi

Montano

Lekssi

Mary X

Gyçe

Enemy

Ergi Zejnuni (Ergi)

Flory


Tags: Izzzzzi, Arlind Haberi

Krijo Një Kartolinë