A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

J-demon - Dridhe Barbi  (Feat. B-toxic)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2010

2010-03-23T16:00:01

b-Toxic

hej nalu vec pak ngom zemer tash ti knena
une me shoqni si cdoher raki po thojna
pot pelqen spot pelqen j-demon me mu po vjen ´
cka po don cka spo don meri shoqet hajde koo
boll mo me llafe po du meta shiju eren
po du meta pa prapanicen tu e dredhen
e kallim atmosferen e publika ja din vleren
nese o pit nxetve me ni feat ja mshelim deren
ha ca je ka nin prej basit xhamat u thin
mere ngoje mir ndoshta pot pelqen naj rim
une me vllazni po e qojm clabin pesh
na po rrim si zotni kejt femrat po dojn mu desh
ajde zemer pije goten qojee eksss
lej shoqet anash se na dy kem sonte party sex
e kur t´qomu 7mengjes ki me ni veten relax
kur t´zatetin ton shoqet kan met vet a pat sukses

ref:
dridhe barbi knej po du metu afromu ngat
okej lady bone prap edhe ni hap
vina na nclab atmosferen e qojm pesh
nese don per me desh un ty kem mu perlesh


dridhe barbi knej po du metu afromu ngat
okej lady bone prap edhe ni hap
po hymi en clab ton femrat qohen pesh
shoqja jota po ma tesh edhe at kom meta desh

J-Demon

back une prap skam nevoj per prezentim
kejt femrat jan tu desh e ton veni po mer tym
ape she cka u bo nese don mere njo
apo don per ma shum hajde qe ku ki hala
hej shum ven i nxet ha shum sen i qart
kejt qikat jon cullak atsmmofera shum e llakt
bona gati hina ntripa rrethem rreth plot me dhipa
knena vina na me rrima kena prima si vetimaa
ou aje tu lu ha ca je ka thu chillit tash ti me mu
jem pi shum e jem bo dru
shoqen shum ta du ti stpelqen ajo vjen
boll je ka mundohesh po spot shkon vec me refren
si cdoher vi vet i 3 se ceshtu po don mileti
ca me bo qe t´hip sikleti e qeshtu eka lezeti
kadal dale zemer dridhe arfohu tash n´temin lidhe
mos um thuj u bo palidhje se cdo pun eka ni zgjidhje

ref:
dridhe barbi knej po du metu afromu ngat
okej lady bone prap edhe ni hap
vina na nclab atmosferen e qojm pesh
nese don per me desh un ty kem mu perlesh


dridhe barbi knej po du metu afromu ngat
okej lady bone prap edhe ni hap
po hymi en clab ton femrat qohen pesh
shoqja jota po ma tesh edhe at kom meta desh

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018