A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

J-demon - Kungja Raperav


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:44:46

back une prap skam nevoj per prezentim
kejt femrat jan tu desh e ton veni po mer tym
ape she cka u bo nese don mere njo
apo don per ma shum hajde qe ku ki hala
hej shum ven i nxet ha shum sen i qart
kejt qikat jon cullak atsmmofera shum e llakt
bona gati hina ntripa rrethem rreth plot me dhipa
knena vina na me rrima kena prima si vetimaa
ou aje tu lu ha ca je ka thu chillit tash ti me mu
jem pi shum e jem bo dru
shoqen shum ta du ti stpelqen ajo vjen
boll je ka mundohesh po spot shkon vec me refren
si cdoher vi vet i 3 se ceshtu po don mileti
ca me bo qe t'hip sikleti e qeshtu eka lezeti
kadal dale zemer dridhe arfohu tash n'temin lidhe
mos um thuj u bo palidhje se cdo pun eka ni zgjidhje

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018